Zapisy do szkoły

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W KONARZEWIE OGŁASZA ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

 

1. Rodzice uczniów, którzy po raz pierwszy mają zamiar zapisać swoje dziecko do Szkoły Podstawowej w Konarzewie proszeni są o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka, która jest do pobrania w sekretariacie szkoły i TUTAJ
2. Oprócz wniosku należy w dniu zapisu dostarczyć:
- dokument tożsamości z potwierdzeniem meldunku dziecka oraz danymi dziecka, 
- skrócony akt urodzenia dziecka,
- nr PESEL dziecka
Zapisy odbywać się będą w sekretariacie szkoły w dniach od 1 marca do 31 marca 2018 r. w godz. 7 00 - 15 00

SZANOWNI PAŃSTWO,
w związku z rozpoczynającymi się zapisami dzieci do szkół, uprzejmie prosimy o dostarczenie do szkoły rejonowej dziecka właściwej ze względu na miejsce zamieszkania informacji, która będzie odpowiedzią na pytanie:
Czy dziecko Państwa będzie uczęszczało do pierwszej klasy szkoły rejonowej lub innej?

 

Additional information

Wykonanie: smart-NT