Pomóżmy Michałkowi - kiermasz ciast

Szanowni Państwo
Jak zapewne wiedzą już niektórzy  z Państwa, blisko nas - w Komornikach - jeden  z uczniów SP nr 2 - Michał Milczarek-  zachorował na neuroblastomę - złośliwy nowotwór układu nerwowego. Potrzebna jest ogromna kwota na leczenie - 1,5 mln zł. Zachęcamy Państwa do włączenia się w pomoc w zbiórce środków finansowych dla Michała. 
29 listopada od godz. 16:30 nasze dzieci będą sprzedawać ciasta w korytarzu klas V-VIII oraz w jadalni. Ciasta sprzedawane będą za dowolną opłatą. Można je będzie zjeść w klasie podczas zebrań (przy kawce) lub kupić do domu. 
Zapraszamy na nasz kiermasz charytatywny nie tylko rodziców naszych dzieci - również wszystkich tych, którzy chcą pomóc Michałowi!

 

link do zbiórki na Siepomaga - tutaj

 

Additional information

Wykonanie: smart-NT