Odkrywamy talenty

Rok szkolny 2015/16

W naszej szkole mamy grupę zdolnych młodych …dziennikarzy. Są to redaktorzy gazetki „Szkolne Nowiny”. Na tzw. kolegiach redakcyjnych planują kolejne numery gazetki, spierają się, piszą, rysują, fotografują, a przed wszystkim śmieją, bo bardzo się lubią. Grupa nie jest zamknięta- zapraszamy wszystkich chętnych. I czytajcie naszą gazetkę.
To oni piszą: Ola Hausa, Zosia Trybuś, Michasia i Pola Wojtasz, Magda Michalak, Madzia Janiszewska, Małgosia Pacholska, Martyna Berkowska, Szymon Lange, Jakub Kaźmierczak. Czasem pomagają także: Roksana Leśniczak, Zuzia Garcek, Ania Wojciechowska, Wojtek Kaźmierczak, Kacper Pacholski.

Redakcja


 

W naszej szkole jest łącznie osiem oddziałów. Wydaje się, że wszyscy się doskonale znają, ale to chyba tylko pozory. Znamy dobrze tych najaktywniejszych, najbardziej energicznych.  Okazuje się, że natura obdarowała każdego z nas jakimś  talentem, jakimiś zdolnościami- czasem te dary są od razu widoczne, rozpoznane, a czasem czekają na odkrycie.  Po co długo czekać na te odkrycia?

Zróbmy to już teraz- odkrywajmy szkolne talenty!

Kończę już ten  wstęp, bo jak pisał wspaniały rosyjski dramaturg, Antoni Czechow „Zwięzłość jest siostrą talentu”. Tak więc, zaczynamy: poznajmy Ich!

Ewa Kuczyńska

Utalentowani

 

Additional information

Wykonanie: smart-NT