Wspólna zabawa na festynie

Sobotni festyn sołecko – szkolny, który odbył się 9 czerwca 2018r., dostarczył mieszkańcom Konarzewa wiele radości.

Zabawy prowadzone przez animatorki, dmuchane zjeżdżalnie, występy dzieci śpiewających po angielsku, kiermasz ciast przygotowanych przez Mamy naszych uczniów, wspólne biesiadowanie, a wszystko to w przepięknej pogodzie i sprzyjającej integracji atmosferze.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do wspólnego świętowania, a w szczególności: Zakładowi Usług Komunalnych z Dopiewa, firmie Creoz Studio Michał Jendryca, firmie Drocel i państwu Nowaczykom z Konarzewa, Przedsiębiorstwu Usługowo Budowlano Transportowemu Ander-87, Zakładom Mięsnym Mielczarek, Piekarni Nowaczyk, firmie Budwug Serwis Maszyn Budowlanych za udostępnienie agregatu prądotwórczego, panu Pawłowi Antkowiakowi, twórcom Mobilnego Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Radzie Rodziców oraz pani Sołtys Hannie Antkowiak.

Additional information

Wykonanie: smart-NT