Wspólna zabawa na festynie

Sobotni festyn sołecko – szkolny, który odbył się 9 czerwca 2018r., dostarczył mieszkańcom Konarzewa wiele radości.

Zabawy prowadzone przez animatorki, dmuchane zjeżdżalnie, występy dzieci śpiewających po angielsku, kiermasz ciast przygotowanych przez Mamy naszych uczniów, wspólne biesiadowanie, a wszystko to w przepięknej pogodzie i sprzyjającej integracji atmosferze.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do wspólnego świętowania, a w szczególności: Zakładowi Usług Komunalnych z Dopiewa, firmie Creoz Studio Michał Jendryca, firmie Drocel i państwu Nowaczykom z Konarzewa, Przedsiębiorstwu Usługowo Budowlano Transportowemu Ander-87, Zakładom Mięsnym Mielczarek, Piekarni Nowaczyk, firmie Budwug Serwis Maszyn Budowlanych za udostępnienie agregatu prądotwórczego, panu Pawłowi Antkowiakowi, twórcom Mobilnego Muzeum Powstania Wielkopolskiego, Radzie Rodziców oraz pani Sołtys Hannie Antkowiak.