Dzień Dziecka i Dzień Patrona 2018

4 czerwca 2018.r obchodziliśmy Dzień Patron. W tym roku święto szkoły przebiegało w nietypowy sposób. Łącząc pamięć o Henryku Sienkiewiczu z aktywnym wypoczynkiem uczniowie wzięli udział w grze terenowej.

Zadania na poszczególnych stanowiskach (rozmieszczonych w różnych punktach Konarzewa), dotyczyły zarówno wiedzy o życiu i twórczości naszego patrona, jak również pozwoliły wykazać się wiedzą matematyczną. Na boisku szkolnym natomiast miała miejsce rywalizacja klas pozwalająca  wykazać się  sprawnością fizyczną. Po zawodach uczniowie regenerowali siły drożdżówkami zakupionym przez Radę Rodziców oraz lodami, których sponsorem była p. Anna Wochowska-Raczkowiak, mama Oliwii z klasy IV A. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali zasłużone medale.

Additional information

Wykonanie: smart-NT