Czwartek, 15 kwietnia 2021 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Czyńmy dobro – świąteczna paczka

Święta to magiczny czas,  czas kiedy wszyscy nastawiamy się  by czynić dobro. Uczniowie klasy Ib wraz z rodzicami włączyli się do akcji charytatywnej. Wszystko zaczęło się od planów, później nasza koleżanka wylosowała w kościele rodzinę, którą postanowiliśmy wesprzeć podarkiem. Hojność rodziców była tak ogromna, że pakowanie prezentu pochłonęło sporo czasu i energii, dając mnóstwo satysfakcji najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Konarzewie. To była cenna lekcja, która bez pomocy Rodziców,nie miała szans się odbyć. Szczególnie cieszy fakt, że nasze pierwszaki po raz kolejny dają przykład jak pomóc osobom będącym w potrzebie.

Dziękuję,

Kamila Kurasz

Skip to content