Wtorek, 05 marca 2024 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Dzieląc swoje pasje, zarażamy się wiedzą

Uczeń klasy 2a zajmuje się hodowlą ptaszników. Jak sam mówi, to cudowne zwierzątka, które nawet jego mama stara się pokochać :)

Pewnego dnia, przyniósł za namową rówieśników i wychowawczyni wylinkę swego Pterinopelma sazimai. Koledzy Huberta, dzięki jego uprzejmości i chęci podzielenia się wiedzą o hodowanych ptasznikach, usłyszeli sporo ciekawych informacji o życiu i hodowli pająków. Ponadto każdy miał możliwość dotknąć przyniesionej wylinki. Trzymanie jej na dłoni było dla niektórych ogromnym wyzwaniem i walką z własnymi słabościami. Prawie wszyscy przezwyciężyli strach swą ciekawością.

 

Poniższe zdjęcia przedstawiają uczniów ze świeżą wylinką ptasznika.

 

Skip to content