Podarunek dla seniora

„Szczęście jest zawsze tam, gdzie je człowiek widzi…”

Henryk Sienkiewicz, Quo vadis

Obecna sytuacja stała się dla nas wszystkich trudną, dlatego zauważamy potrzebę dzielenia się swoimi małymi gestami z innymi ludźmi, który znaleźli się w jeszcze trudniejszym położeniu.

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu podjęli się przeprowadzenia akcji „Podarunek dla seniora”. Tuż przed świętami zorganizowali akcję, która miała na celu umilenie tego świątecznego czasu podopiecznym DPS w Lisówkach.

Pomysł spotkał się ze wspaniałym odzewem ze strony rodziców, opiekunów i uczniów, a także nauczycieli.

Dzięki Państwa wsparciu udało się przygotować 75 podarunków. Większość z nich została zaopatrzona w kartkę z życzeniami, za co najserdeczniej dziękuję.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas na realizację tego przedsięwzięcia.

Lidia Nawrocka