Poniedziałek, 23 maja 2022 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Zapraszamy do udziału w grze terenowej i wsparcia WOŚPu!

Szanowni Państwo, Uczniowie!
30 stycznia odbędzie się 30 finał WOŚP. Z tej okazji nasza szkoła organizuje rodzinną grę terenową po Konarzewie. Jest to ostatni dzień ferii zimowych, który można aktywnie spędzić ze swoją rodziną czy znajomymi. Zgłoszenia można kierować na adres e-mail iirenajozwiak1@wp.pl lub poprzez wiadomość w Librusie. Przy zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna i liczbę dzieci biorących udział w grze. Zgłoszenia przyjmowane są do dn. 28.01.22. Startujemy dn. 30.01.22 w godz. 10.00- 12.00 w holu naszej szkoły. Na mecie będzie można zasilić skarbonkę WOŚP poprzez zakup prac plastycznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Irena Jóźwiak

Skip to content