Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

W piątkowe popołudnie 20 stycznia w naszej szkole pojawili się Wspaniali Goście: Babcie i Dziadkowie uczniów z klas 1-3. Przybyli bardzo licznie, by obejrzeć występy swoich wnuków, Ci natomiast przygotowali dla Nich piosenki, wiersze i przedstawienia. Dzieci miały okazję podziękować swoim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, wsparcie i opiekę a na koniec wręczyły im Ordery Wielkiego Serca. Na scenie pojawiały się krasnoludki, bałwanki, dzieci w czapeczkach, miesiące, dzieci z życzeniami a nawet prowadzący Familiadę z ekipą babć i dziadków, było uroczyście, wesoło i bardzo rodzinnie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podeszły do tego przedsięwzięcia.

Pani Dyrektor także złożyła gorące życzenia wszystkim Seniorom i wyraziła swoje zadowolenie, że może ich gościć w szkole. Po występach Dziadkowie mogli poczęstować się pysznym ciastem , które przygotowali rodzice. Zapewne będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich.

Wychowawczynie edukacji wczesnoszkolnej bardzo dziękują wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy pomagali w organizacji tej uroczystości a wszystkim Babciom i Dziadkom również życzą wielu lat w zdrowiu, radości i szczęściu!

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się tutaj.