Dzień Ziemi z ozobotami

Dzień Ziemi, czyli święto naszej planety, ma uświadamiać nam, jak dużą rolę odgrywa ochrona środowiska naturalnego. Pierwszy Dzień Ziemi obchodzony był 21 marca, aktualnie obchodzony jest 22 kwietnia. Z tej okazji uczniowie z 2b kodowali trasę dla ozobotów dookoła Ziemi. Przypomnieliśmy sobie również, jak poprawnie sortować odpady i jak chronić naszą planetę.

Zdjęcie przedstawia uczniów demonstrujących przygotowaną przez siebie trasę dla ozobota.

Filmik pokazujący ozobota w akcji – tutaj