Sobota, 25 marca 2023 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Inscenizacja „Dziadów” Adama Mickiewicza i WOŚP

To już 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zaproponowaliśmy społeczności szkolnej i wszystkim mieszkańcom Konarzewa, by wzięli udział w kiermaszu, który przygotowali wolontariusze, członkowie Samorządu Uczniowskiego, harcerze, rodzice i nauczyciele.  

27 stycznia, od rana można było zakupić na stoiskach m.in. słodkie pakieciki z ciastem i piękne walentynki, stroiki, ramki do zdjęć. Wszystko było wytworem rąk uczniów i rodziców. Cały dochód trafił do skarbonek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Również tego samego dnia, o 18:00 zaprosiliśmy na widowisko multimedialne inspirowane II częścią ,,Dziadów” Adama Mickiewicza. Ubiegły rok był Rokiem Romantyzmu Polskiego i w ten sposób chcieliśmy włączyć się w jego obchody. Przed przedstawieniem i po nim można było także zajrzeć na nasz kiermasz. 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia – Aktorom, Rodzicom, Uczniom, Pracownikom szkoły, a także Panu Mirosławowi Michalakowi, który zadbał o nagłośnienie i oświetlenie i Panu Konradowi Rakowskiemu – autorowi pięknych zdjęć. 

 

Galerię można obejrzeć tutaj – Dziady i WOŚP

 

 

Skip to content