Już 22 kwietnia w naszej szkole niezwykłe wydarzenie: „Doniczkowa 🪴 wymiana kwiatów”!
Przynieś swoją roślinę i zabierz inna do domu.
Wymiana będzie odbywać się podczas przerw w sali nr 13.
Projekt wpisuje się w działania promujące obchody Dnia Ziemi.
🌵 🌱 🪴🪻 🌼 🌸 🌺 🪷

