Klasa IVa w tym tygodniu uczestniczyła w ciekawej lekcji bibliotecznej na temat historii pisma i książki w filii GBPiCK w Konarzewie. Pani M.Rowińska opowiedziała również o tym, na czym polega praca bibliotekarza. Była też możliwość wypożyczenia książek oraz założenia sobie karty bibliotecznej. Dziękujemy za ciekawe zajęcia!



