26 listopada gościł w naszej szkole pisarz pan Łukasz Wierzbicki. Pan Łukasz jest autorem takich książek jak: “Afryka Kazika”, “Machiną przez Chiny”, “Dziadek i niedźwiadek”, “Wokół świata na wariata” i wielu innych. Pisze dla dzieci i młodzieży, ale po jego książki śmiało mogą sięgać dorośli. Spotkał się z uczniami z klas 1-6 i w bardzo ciekawy sposób opowiadał jak to się stało, że został pisarzem i skąd czerpie pomysły do swoich książek, przywiózł także ze sobą wiele rekwizytów i pamiątek związanych z książkami. Było to bardzo ciekawe wydarzenie, które być może zachęci naszych uczniów do pisania swoich opowiadań, a już zapewne zachęci do przeczytania książek pana Łukasza Wierzbickiego.



