Nasza uczennica Hanna Buszkiewicz z klasy VB wzięła udział w konkursie „Oto Ptak”, zorganizowanym w marcu tego roku przez Wielkpolski Park Narodowy, wykonała model sokoła wędrownego i otrzymała za swoją pracę wyróżnienie! Na konkurs wpłynęło 50 prac. Serdecznie gratulujemy Hani!
Sukces Hani z klasy VB





