Piątek, 29 marca 2024 |

Uczniowie – dziennikarze

W maju uczniowie kl. IIa  przeprowadzili wywiad z wybranymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Podczas wywiadu dowiedzieli się, że 6 nauczycieli marzyło już w dzieciństwie o zawodzie nauczyciela. Niektórzy nauczyciele i pracownicy marzyli o zawodzie aktora, baletnicy, piosenkarki, lotnika, archeologa, dziennikarza. Czy wiecie, że ulubionym kolorem wśród udzielających odpowiedzi jest kolor niebieski, czarny, zielony. Wśród wybranych pracowników szkoły najczęstszym zajęciem podejmowanym w wolnych chwilach jest czytanie książek oraz spędzanie czasu w ogrodzie.  Ulubionym zwierzęciem jest pies i kot, ale również pojawiły się takie zwierzęta jak  koń, papuga, delfin. Dowiedzieliśmy się, że jak każdy i nasi rozmówcy mają plany wakacyjne, a wśród nich znalazły się: wyjazd w góry, nad morze, do lasu oraz na obóz harcerski.

Tekst zredagowali uczniowie kl. IIa

Zdjęcie przedstawia uczniów przeprowadzających wywiad.