W tym roku Święty Mikołaj zaprosił uczniów z klasy 3b do Fabryki Elfów. Do fabryki, która znajduje się w Poznaniu uczniowie pojechali pociągiem i przy okazji zwiedzili Dworzec Główny w Poznaniu, dla niektórych była to pierwsza podróż pociągiem. Po fabryce trzeciaków oprowadzały elfy. Dzieciaki, aby uratować Święta, musiały odszukać brakujące fragmenty legendy i wykonać zadania. Zdania były przeróżne np.: kąpiel w kulkach, układanie i pakowanie prezentów, pisanie listów, jazda na reniferach. Na końcu wszyscy trafili do domku Mikołaja i tam otrzymali od Niego dyplomy i mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
W fabryce elfów




