Wtorek, 30 kwietnia 2024 |

Zielona Szkoła 2022

W dniach 24.10-26.10 klasy 4 i 5 wyjechały do folwarku konnego w Hermanowie na zieloną szkołę. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w nietypowych jak na szkołę zajęciach. Były oprowadzanki konno, dyskoteka, basen, zwiedzanie stajni, mini zoo, zajęcia z garncarstwa i ichtiologii. Uczniowie odwiedzili również przepiękny pałac w Śmiełowie oraz Muzeum Rocka w Jarocinie. Serdecznie dziękujemy babci Wiktora W. z kl. IVb, która pracowała w pałacu, za oprowadzenie nas po przepięknym parku. Pokazała nam miejsca, gdzie nagrywano sceny do filmu „Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Duże wrażenie na wszystkich zrobił ogródek Zosi. Podziękowania pragniemy również skierować do Daniela, ucznia kl. Va, który dawał nam koncerty fortepianowe w gospodzie, gdzie jedliśmy posiłki oraz w pałacu. Były to niezapomniane chwile!

Serdecznie dziękujemy również skarbnikom klasowym za pomoc w zbiórce pięniedzy na wyjazd.

Relacja z wycieczki tutaj.