Niedziela, 15 grudnia 2019 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Wydarzenia sportowe

Dnia 19 listopada 2019 roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Gminy Dopiewo w Halowej Piłce Nożnej. Zawody odbyły się w Dopiewie na hali GOSiR. W zawodach wzięły udział 4 drużyny, nasza szkoła zajęła II miejsce, wygrywając mecze z SP Dąbrowa, SP Skórzewo i w finale przegrywając z SP […]

Miło nam poinformować, że Julian, uczeń klasy VI B, zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Turnieju Floretowym z okazji Święta Niepodleglości Drimer Cup w Toruniu. Serdecznie gratulujemy! Relacja oraz zdjęcia TUTAJ

Maciej Ludwiczak z klasy VI trenuje karate. Ostatnio na zawodach Karate Samuraj Cup w Luboniu zdobył aż 2 medale: srebrny w kategorii tor przeszkód chłopców 13-15 lat i brązowy w kategorii Kihon chłopców 10-15 lat. Serdecznie  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julian, uczeń klasy Vb,  od 2016 roku uczęszcza na zajęcia do Klubu Warta Poznań Muszkieterowie. Trenerem grupy Julka jest trener Tomasz Skupio, dodatkowo Julian ma lekcje szermiercze z trenerem Leszkiem Jarosławskim, który specjalizuje się w zawodnikach leworęcznych. Julian ma treningi trzy razy w tygodniu w Centrum Białej Broni w Poznaniu. […]

9 grudnia 2018r.  już po raz trzeci zuchy z Ośrodka ZHP Buk spotkały się by w świątecznej atmosferze rozstrzygnąć Turniej Dwóch Ogni, który odbył się w hali widowiskowo- sportowej w Stęszewie. Zuchy z naszej gromady w tym turnieju okazały się najlepsze i zajęły I miejsce.