Środa, 08 maja 2024 |

Historia pewnej piosenki….

Uczniowie klasy Ib podczas codziennych lekcji on-line głośno wyrażali swój smutek związany z zawieszeniem lekcji w formie stacjonarnej.
Jednak doskonale zdając sobie sprawę z jakiego powodu muszą spotykać się wirtualnie, przyjęli z pokorą ten stan rzeczy, wykonując swoją misję.
Dzieciaki, wiedzą też kto jest największym bohaterem podczas ogłoszonej pandemii i walki z nią. A że szanujemy wszystkich Medyków, postawiliśmy oddać im kawałek siebie.
Tak powstał pomysł na „gorącą 16”, do której zachęciła nas też sama nazwa – nie bez znaczenia jest dla nas ta magiczna liczba.Uczniowie, podczas wspólnych spotkań przed kamerami dwoili się i troili, by ułożyć tekst do naszego challeng’u. Udało się!
Czas stanąć do wyzwania!
Jako że kamer się nie boimy, bo w ten sposób w szkole się uczymy, nagrania ruszyły, by dziś móc wszystkim pokazać,owoc naszej pracy.
Zachęcamy do wysłuchania.Pierwszaki z wychowawcą

P.S. Dziękujemy naszym Rodzicom, za ogromną pomoc. Bez nich nie oddalibyśmy hołdu wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia.