Sobota, 27 kwietnia 2024 |

Konkurs na ozdobę świąteczną

informacja

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców naszej szkoły na najładniejszą ozdobę świąteczną.

Zadaniem konkursowym jest  przygotowanie ozdoby na Święta Bożego Narodzenia, może to być np.: stroik, bombka, kartka świąteczna, choineczka, wieniec świąteczny. Ozdoba może być wykonana z dowolnych materiałów, w dowolnej wielkości. Powinna być trwała, czyli taka, którą można przenosić bez uszczerbku w jej wyglądzie. Prace będą nagradzane w dwóch kategoriach: klasy 0-III, IV-VIII. Każdy uczeń, który wykona pracę zostanie nagrodzony.
Prace należy dostarczyć do 20 listopada br. i zostawić w holu głównym szkoły . Proszę pamiętać aby praca była podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą.
Wszystkie prace będzie można kupić po zakończeniu konkursu na kiermaszu Pchli Targ, który planowany jest w dniu 27.11.2021r.

W wykonaniu prac mogą brać udział dzieciaki wraz z rodzicami.

Mateusz Baranowski

przewodniczący Rady Rodziców