Wtorek, 05 marca 2024 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej

Dnia 19 listopada 2019 roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Gminy Dopiewo w Halowej Piłce Nożnej. Zawody odbyły się w Dopiewie na hali GOSiR. W zawodach wzięły udział 4 drużyny, nasza szkoła zajęła II miejsce, wygrywając mecze z SP Dąbrowa, SP Skórzewo i w finale przegrywając z SP Dopiewo.

Naszą szkołę reprezentowali: 1. Płotkowiak Wojciech kl. VIII 2. Kowalski Julian kl. VIII 3. Urbaniak Paweł kl. VIII 4. Kubiak Tomasz kl. VII 5. Budziński Alan kl. VII 6. Borkowski Igor kl. VI B 7. Budziński Sebastian kl. VI B

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce SP Dopiewo

II miejsce SP Konarzewo

III miejsce SP Skórzewo

IV miejsce SP Dąbrowa

Gratulacje dla chłopaków :)

Trenerem był Krzysztof Żołnierek.

Skip to content