Piątek, 26 kwietnia 2024 |

Nakrętki dla Stefci

Tak jak w ubiegłym roku, zapraszamy do zbiórki plastikowych nakrętek na rehabilitację  dla 5- letniej Stefanii.

Nakrętki proszę przynosić w podpisanych reklamówkach do portierni.

Informacja od Rodziców Stefci

Szanowni Państwo!

Dla naszej córki Stefanii utworzyliśmy konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, na którym będziemy gromadzić środki pieniężne na jej rehabilitację. Urodziła się w maju 2015 roku. Po urodzeniu Stefcia miała niewydolność oddechową i zastosowano wspomaganie oddechu. W dalszych badaniach stwierdzono wodogłowie, łagodne zwężenie zastawki tętnicy płucnej, ubytek przegrody międzykomorowej, wrodzoną wadę serca. Po sześciotygodniowym pobycie w szpitalu wypisano córkę do domu. Od tego dnia ćwiczymy ze Stefcią, chodzimy na prywatną rehabilitację i jeździmy na turnusy rehabilitacyjne. Dziewczynka, dzięki rehabilitacji już siedzi i zaczęła samodzielnie chodzić. Środki pieniężne, które uda nam się dzięki Państwu zebrać przeznaczymy na rehabilitacje ruchową, zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdy do specjalistów.

W tym celu zwracamy się z prośbą o przekazanie odpisanego 1 % podatku na subkonto naszej córki.

Za okazane wsparcie dziękuje Stefcia z rodzicami.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Bank BPH S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

z dopiskiem: 28149 Żurek Stefania darowizna na pomoc i ochronę zdrowia