Sobota, 20 kwietnia 2024 |

Oferta letniego wypoczynku z Akademią Marcina Urbasia

Drodzy Państwo,

Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia, gorąco zaprasza do zapisów na najlepsze lekkoatletyczne Półkolonie Sportowe dla Waszych dzieci w KONARZEWIE: „SUMMER PLAY 2022”!

Wakacje ze sportowcem: MARCIN URBAŚ to 2-krotny Olimpijczyk, Rekordzista Polski w biegu na 200m,

Mistrz Europy i 40-krotny medalista Mistrzostw Polski (najszybszy sprinter w historii Polski)

Termin: „SUMMER PLAY 2022” (25-29 LIPCA 2022)

SZCZEGÓŁY, FILMY Z POPRZEDNIEJ EDYCJI, CENY i ZAPISY:

– Zapisy od 6 lat (rocznik 2016 i starsi)

– Zajęcia w godzinach od 7.30-16.00

– Komfortowe warunki, 2 posiłki dziennie (obiad 2-daniowy i podwieczorek), napoje butelkowane bez ograniczeń

– Zajęcia prowadzone przez świetnie wyszkolony sztab opiekunów, byłych lekkoatletów

– Codziennie 2 treningi (zajęcia na hali sportowej, boisku wielofunkcyjnym)

– Wszechstronne zajęcia sportowe (Lekkoatletyka, Piłka Ręczna, Piłka Nożna etc.)

– Xbox360 z kontrolerem ruchowym Kinect (by zaktywizować dzieci, nawet w czasie pomiędzy treningami)

– Lekkoatletyczne Mistrzostwa Półkolonii

– Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium Oświaty

– Ubezpieczenie NNW dla uczestników

KOSZULKA i INNE GADŻETY Z LOGOTYPAMI AKADEMII dla każdego uczestnika Półkolonii.

ZAPISY: obozy@akademiaurbasia.pl

SZCZEGÓŁY: +48 507 604 020

Odkryjcie fantastyczne miejsce aktywnego wypoczynku dla swojego dziecka – czekamy na WAS!