Piątek, 19 kwietnia 2024 |

„Pchli targ. Nie potrzebujesz? Przekaż innym.” – zaproszenie do udziału

informacja

27 Listopada (sobota) Rada Rodziców działająca przy naszej Szkole organizuje kontynuację pierwszej edycji imprezy rodzinnej  „Pchli Targ. Nie potrzebujesz? Przekaż innym.”

Jesienna edycja imprezy odbędzie się w nowej części budynku szkoły od godziny 10.00

Potrzebujemy waszej pomocy, dlatego zachęcam do przynoszenia wszystkich przedmiotów zalegających w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach. Można je zostawiać w szkole przy wejściu głównym najlepiej do dnia 24.11. Jeśli jest problem z transportem, proszę o kontakt – możemy odebrać to sami.

Mogą to być : zabawki, książki, płyty, audiobooki, odzież, foteliki dla dzieci, łyżworolki, rowery, hulajnogi oraz inne przedmioty w dobrym stanie, które nie są już nam potrzebne. Zbieramy wszystko, co drugiej osobie może się przydać.
Zostaną one wycenione i będzie je można kupić po niezwykle atrakcyjnych cenach podczas kiermaszu.

Dodatkową atrakcją będzie stoisko z ręcznie wykonanymi przez dzieciaki naszej szkoły ozdobami świątecznymi.

W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy z ciepłymi napojami oraz ciastem domowego wypieku przygotowanymi przez rodziców poszczególnych klas.

Dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie potrzeb dzieci oraz szkoły.

Wszystkich, którzy chcą pomóc przy organizacji zapraszam do współpracy.

Mateusz Baranowski

Przewodniczący Rady Rodziców