Poniedziałek, 23 maja 2022 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Razem na święta

W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Razem na Święta” ogłoszonej przez MEiNGłównym celem tej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Młodsi uczniowie wykonali kartki świąteczne. Bawiąc się w świąteczną pocztę, roznieśli wykonane kartki do przydomowych skrzynek pocztowych w okolicy szkoły. 

Zdjęcie przedstawia uczniów trzymających koperty z kartkami.

Zdjęcie przedstawia dziewczynki, które wkładają kartki do skrzynki pocztowej.

Zdjęcie przedstawia dzieci wkładające kartki do skrzynki pocztowej.

Zdjęcie przedstawia uczniów przed wyjściem na spacer.

Zdjęcie przedstawia chłopców wkładających kartki do skrzynki pocztowej.

Zdjęcie przedstawia kartki świąteczne wykonane przez uczniów.

Zdjęcie przedstawia kartkę z życzeniami.

 

Skip to content