Czwartek, 15 kwietnia 2021 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

Sukces klasy VI A i pani Aleksandry Chylińskiej-Łuczak

Pragnę z radością poinformować, iż klasa VI A zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym „Być jak Ona” III Edycja, który był poświęcony Irenie Sendler. W konkursie wzięło udział 1311 klas z całej Polski. Program był skierowany dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Celem konkursu było poszerzenie i upowszechnienie wiedzy o Irenie Sendler. Zadanie konkursowe składało się z trzech części: przygotowanie w formie papierowej portretu Ireny Sendler, opis działań podjętych przez bohaterkę oraz fotorelacja z zajęć. Klasa VI A, której jestem wychowawcą, w sposób doskonały poradziła sobie z wyznaczonymi zadaniami. Nagrodą konkursową jest 40% dofinansowanie do 7-dniowego pobytu z atrakcjami dla całej klasy w Zakopanem. Serdecznie zachęcam do brania udziału w konkursach historycznych.

Aleksandra Chylińska-Łuczak

Skip to content