Czwartek, 15 kwietnia 2021 |
sekretariat@szkolakonarzewo.pl tel. +48 61 814 83 42

XV Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej

Dn. 16.11.2019r. odbył się XV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej. Zuchy z 12 Gromady Zuchowej  Bajkowy Wóz zdobyły I miejsce  w kategorii piosenki turystycznej i III miejsce w kategorii piosenki zuchowej. Podczas prezentacji piosenki turystycznej zuchy pięknie zagrały na grzebieniach! Harcerze z 12 Drużyny Harcerskiej im. Henryka Dąbrowskiego zajęli II miejsce w kategorii piosenki turystycznej. Szczególnie gratulujemy harcerzom, którzy po kilku latach w tym roku wznowili działalność drużyny harcerskiej w naszej szkole. Dziękujemy druhnie Marysi i druhnie Klaudii za podjęcie się prowadzenia drużyny harcerskiej i przygotowanie harcerzy do festiwalu.

Irena Jóźwiak

Skip to content