W holu głównym szkoły wiszą plakaty o tematyce antysmogowej wykonane przez uczniów klasy 7. Młodzież uczestniczyła w zajęciach opartych na materiałach EDU ESA NASK, dzięki którym dowiedziała się o negatywnych skutkach smogu na zdrowie człowieka, o jego przyczynach powstawania i sposobach zapobiegania temu negatywnemu zjawisku. Klasa 6a natomiast miała zajęcia polegające na rozpoznawaniu spalanego opału w piecu po kolorze emitowanego dymu z komina.
Akcja antysmogowa










