Piątek, 29 marca 2024 |

Dzień Pierwszaka w klasie I B

18 października uczniowie klasy IB spędzili inaczej niż zwykle. Przyszli do szkoły bez podręczników i zeszytów, by miło spędzić Dzień Pierwszaka.

Dzieci w grupach bawiły się w rozmaite jesienne gry, np. „Ja mam- kto ma”, „Bingo”. Następnie, po raz pierwszy w szkole, dzieci kodowały  na macie edukacyjnej oraz na kartkach, tworząc piękne obrazki, w ramach ogólnopolskiego programu „Uczymy Dzieci Programować”. Potem nadszedł czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu, śpiew poznanych piosenek, zdjęcie w jesiennej ramce. Koledzy i koleżanki z klasy IIIA wraz z wychowawczynią zrobili pierwszakom wielką niespodziankę –  złożyli życzenia, zaśpiewali piosenkę oraz wręczyli śliczne upominki.  Rodzice także postanowili sprawić dzieciom radość – zakupili kuferki matematyczne oraz…pyszną pizzę. To był bardzo udany dzień!

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy I B trzymających kuferki.