Piątek, 26 kwietnia 2024 |

Elementy muzyki – prezentacja Daniela z klasy IV A

O Danielu Kaźmierczaku i jego sukcesach pianistycznych wiedzą już chyba wszyscy. Tym razem Daniel postanowił podzielić się z kolegami z klasy swoją wiedzą i umiejętnościami muzycznymi. Przygotował doskonałą prezentację na temat elementów muzyki. Przedstawił te wiadomości w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Podczas lekcji dzieci mogły nie tylko pogłębić swoją wiedzę teoretyczną, ale też posłuchać gry kolegi prezentującego dany element muzyczny. Daniel przygotował również wiele ciekawych zadań i gier, podczas których, w atmosferze rywalizacji międzygrupowej, wszyscy doskonale się bawili. Dzieci poznały również zasady działania i rodzaje metronomów. Na koniec każdy otrzymał słodką nagrodę od Daniela. Bardzo dziękujemy Danielowi za tę wspaniałą przygodę muzyczną!

Na zdjęciu widać Daniela grającego na pianinie elektrycznym.

Na zdjęciu widać Daniela prowadzącego prezentację.

Na zdjęciu widać uczniów klasy IVA.

Na zdjęciu Daniel pokazuje koleżankom i kolegom metronomy.