Środa, 24 kwietnia 2024 |

Harcerski start

Pod koniec września zuchy i harcerze z naszej szkoły uczestniczyli w rozpoczęciu roku harcerskiego w lasach Wielkopolskiego Parku Narodowego w miejscowości Wypalanki i w biegu na orientację w Dąbrówce. Podczas rozpoczęcia roku harcerskiego starsze zuchy zmieniły barwę chusty na bordową, co wiąże się  z przejściem do drużyny harcerskiej. Natomiast w biegu na orientację najmłodsi  harcerze z Konarzewa zdobyli I miejsce. Trzeba dodać, że w takiej formie gry terenowej uczestniczyli pierwszy raz. Wszyscy cieszyli się, że po tak długiej przerwie będą realizować zadania zuchowe i harcerskie na zbiórkach. Niestety pandemia nie pozwoliła  na gry i harce terenowe. Zuchy od listopada spotykają się na zbiórkach zdalnych w każdy poniedziałek o godz.16.30.

Zdjęcia przedstawiają:

1. Zbiórka przed rozpoczęciem gry terenowej