W minionym tygodniu odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dla klas 4–6 ⚽️
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, rozgrywając aż 4 emocjonujące mecze.
Każdy z zawodników i zawodniczek dał z siebie wszystko, godnie reprezentując naszą szkołę.
Spotkania stały na wysokim poziomie i dostarczyły wielu sportowych emocji.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! 👏
