Czwartek, 28 marca 2024 |

Imieniny zucha

Co cztery lata 29 lutego zuchy w całej Polsce obchodzą imieniny. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany biwak dla zuchów z Konarzewa i Dopiewca. W biwaku uczestniczyli również harcerze z 12 DH. W piątek 28.02.20 wszyscy uczestnicy biwaku wyruszyli na grę terenową, podczas której wykazali się wiedzą zuchową bądź harcerską. Gra zakończyła się ogniskiem, podczas którego początkujące zuchy złożyły obietnicę zucha, a harcerze przyrzeczenie. W sobotę na imieniny zucha dołączyły zuchy  ze Skórzewa. Najpierw było ozdabianie tortów, a następnie zawody o tematyce imieninowej. Harcerze dla poszczególnych gromad przygotowali laurki i słodkie prezenty, za co zuchy dziękują. Zuchy, harcerze i instruktorzy dziękują również rodzicom, którzy pomogli w organizacji gry terenowej i w sprzątaniu szkoły po biwaku.