Jesień, która już powoli się kończy była dla uczniów z klasy 3b bardzo pracowita i obfitowała w różne wydarzenia. We wrześniu rodzice w “Dołach Konarzewskich” zorganizowali dla dzieci ognisko z kiełbaskami, a dzieci z kolei wystąpiły tego dnia dla rodziców w przedstawieniu pt. “Szewczyk Dratewka”. Przedstawienie bardzo się podobało, a uczniowie mieli okazję zaprezentować swe zdolności aktorskie i taneczne. W październiku dzieci były na Zielonej Szkole, obchodziły Dzień Ziemniaka i sami przygotowywali frytki. Trzeciaki realizowali też projekt “Zajęcia w Terenie” i wygrali szkolny konkurs na wykonanie gry planszowej o tabliczce mnożenia.
Jesienne wydarzenia w klasie 3b




