Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 |

Charytatywne akcje klasy II B

Klasa II B w tym roku zorganizowała dwie zbiórki charytatywne: całoroczną zbiórkę nakrętek dla Stefci oraz zbiórkę dla psów i kotów z Fundacji Głosem Zwierząt- dla schroniska w Dopiewie.

Wiele dzieci i ich rodzin chce wesprzeć Stefcię, dla której przez cały rok przynoszone są do szkoły nakrętki. Dochód ze ich sprzedaży rodzice dziewczynki przeznaczają na rehabilitację swojej córeczki.

W ramach drugiej akcji pani Kasia Buszkiewicz, mama Hani, nauczyła dzieci, jak przygotować szarpaki dla psów. Dzieci łączyły ze sobą, przeplatały i związywały kolorowe paseczki polaru. Efektem pracy były wielobarwne szarpaki, które zostały zawiezione do schroniska w Dopiewie. Serdecznie dziękujemy pani Kasi za warsztaty!

Oprócz szarpaków zbierana były w szkole karma i inne akcesoria dla zwierząt.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w nasze zbiórki.

Zdjęcia w galerii przedstawiają pracę nad szarpakami, delegację przekazującą dary dla schroniska oraz podziękowanie za zbiórkę nakrętek.