Mikołajki klas młodszych

W tym roku klasy 1-3 pojechały do Deli parku na spotkanie z Mikołajem. Czekał na nas w przytulnym pokoju. Każdy mógł zdradzić swoje świąteczne życzenia dotyczące prezentów. Mikołaj, siedząc na złotym tronie, cierpliwie wysłuchał wszystkich próśb. Dzieci prosiły nie tylko o podarunki dla siebie, ale też o miłość i zdrowie dla swoich rodzin.  Później napisały też listy do św. Mikołaja i wrzuciły je do czerwonej skrzynki pocztowej. Największą atrakcją było dekorowanie pierników, które każdy zabrał do domu. Podczas tej kreatywnej czynności uczniowie wysłuchali opowieści o zwyczajach świątecznych w innych krajach. Mogliśmy również podczas spaceru podziwiać zgromadzone w parku miniatury sławnych budowli z całego świata oraz pobiegać wśród świątecznych dekoracji. Zjedliśmy smaczne śniadanie i rozgrzaliśmy się ciepłą herbatą. Na koniec zakupiliśmy świąteczne pamiątki. Wszystkim Mikołajom dziękujemy za wspaniałą wycieczkę.

Uczniowie klas 1-3 z opiekunami