Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 |

Mikołajkowy kiermasz charytatywny

W Mikołajki, 6. grudnia, został przeprowadzony w szkole finał mikołajkowej akcji charytatywnej dla chorego, potrzebującego rehabilitacji Wojtka Frąckowiaka zorganizowany przez rodziców i uczniów klasy III B. Przygotowania rozpoczęły się żmudną, ale jakże efektowną pracą, polegającą na ozdobieniu styropianowych bombek kolorowymi cekinami. Następnie odbyły się warsztaty świątecznych ozdób poprowadzone przez panią Katarzynę Malanowską, mamę Emilki. Dzieci z ochotą zabrały się do malowania drewnianych bombek oraz dekorowania magnesików cynamonem, piórkami, cekinami. Wszystkie dekoracje zostały wystawione na kiermaszu w holu szkoły. Oprócz prac dzieci można było nabyć pyszne ciasta przygotowane przez mamy. Dodatkowo, podczas zabawy andrzejkowej dla rodziców, odbyły się dwie licytacje, z których dochód został również przeznaczony dla potrzebującego wsparcia Wojtka. Serdecznie dziękujemy za przyczynienie się do sukcesu naszej mikołajkowej akcji charytatywnej. Dziękujemy za wrażliwość i bezinteresowną chęć czynienia dobra. Bez Państwa przychylnej postawy nie byłoby możliwe zorganizowanie i przeprowadzenie tej zbiórki. Dziękujemy!

Klasa IIIB z rodzicami i wychowawcą

Link do galerii: KIERMASZ