Środa, 24 kwietnia 2024 |

Mój tata dużo umie…

Klasa 1a  miała kolejną wspaniałą lekcję, tym razem z tatą Oliwiera Baranowskiego.

W wielkiej torbie, którą przywiózł  ze sobą, ukrywała się magiczna maszyna. To na niej wyczarowano szopkę świąteczną, postaci  Józefa, Maryji  i  Dzieciątka Jezus.  Następnie z gotowych kawałków drewna uczniowie zmontowali renifera a pan Baranowski zawiązał mu czerwony szalik. Trwa konkurs na imię dla naszego  brzozowego zwierzaka. Każdy chciał popróbować swoich sił w przygotowaniu figurek. Ale to wcale nie takie łatwe, najpierw trzeba ładnie narysować daną rzecz na drewnie a później ostrożnie i precyzyjnie ją wyciąć. Tata Oliwiera cierpliwie tłumaczył  i odpowiadał na wiele pytań. A przy tym  żartował i było bardzo wesoło. Na koniec  wszyscy dostaliśmy drewniane bombki z gwiazdką.  Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, przygotowanie tylu atrakcji  i pokazanie jak ciekawie można spędzać  wolny czas. Klasa 1A z wychowawczynią.