Środa, 24 kwietnia 2024 |

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Konarzewie z klas 4-8 zapoznali się z historią żołnierzy niezłomnych. Mieli możliwość podziwiania prac graficznych przygotowanych przez uczniów z kółka historycznego Młodzi Odkrywcy oraz innych uczniów naszej szkoły. W czasie spotkanie odbył się konkurs poświęcony tej tematyce. Sponsorami nagród była Szkolna Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Aleksandra Chylińska-Łuczak

opiekun koła Młodzi Odkrywcy

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy IVA wraz z nauczycielkami, pozujących na tle wystawy.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy IV wraz z nauczycielką, pozujących na tle wystawy.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy VII wraz z nauczycielkami, pozujących na tle wystawy.

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy VIA wraz z nauczycielką, pozujących na tle wystawy.

Zdjęcie przedstawia uczniów klas VIII A i B wraz z nauczycielkami, pozujących na tle wystawy.