Czwartek, 18 kwietnia 2024 |

Nasz wspólny „Dzień Pyry”

Pewnego  październikowego dnia  z torbą pełną ciastek udaliśmy się do naszego konarzewskiego przedszkola „Mądra Sowa”. Zostaliśmy zaproszeni na „Dzień Pyry”.

Dopisała nam piękna, jesienna pogoda, dlatego wszystkie zajęcia odbyły się na przepięknym, ogromnym placu zabaw. Nasi pierwszacy czuli się jak u siebie w domu, bo wielu z nich uczęszczało kilka lat do tej placówki. Dlatego właśnie  z radością witali p. dyrektor, swoje opiekunki, kolegów i koleżanki.

Bohaterką dnia była PYRA, która była obecna we wszystkich zabawach, konkurencjach sportowych i… jedzeniu pyry z gzikiem, typowej potrawy w Wielkopolsce.

Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i do zobaczenia w naszej szkole.