Piątek, 26 kwietnia 2024 |

Niestraszki w IB

10 czerwca uczniowie klasy IB gościli  panią  Agnieszkę Wojtowicz, mamę Kamelii. Przybliżyła ona dzieciom swoją pracę, która sprawia jej wiele satysfakcji. Opowiedziała, na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego. Pani Agnieszka w obrazowy i ciekawy sposób wyjaśniła, co to są ubezpieczenia, czego dotyczą,

jakie cechy powinna mieć osoba, która chciałaby taki zawód wykonywać.

Dzieci poznały NIESTRASZKI- grupę pięciu przyjaciół, którym niestraszne są żadne zagrożenia. Poprzez  zabawę te kolorowe stworki uczą dzieci odpowiednich zachowań i wyrabiają w nich pozytywne nawyki. Mama Kamelii przygotowała dla dzieci moc atrakcji-zagadki, długopisy, naklejki z NIESTRASZKAMI, kolorowe zadanie matematyczne do rozwiązania, ksiażeczkę i płytę z bajami edukacyjnymi o bezpieczeństwie.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce za tak interesujące i pouczające spotkanie!