Piątek, 26 kwietnia 2024 |

Porcelanowe warsztaty w klasach IB, II B i III A

W październiku w klasie 2b uczniowie uczestniczyli w warsztatach z masy porcelanowej. Porcelana lub masa porcelanowa to niezwykle efektowna i prosta w wykonaniu masa plastyczna do tworzenia rozmaitych dekoracji. Nie trzeba jej wypiekać jak masy solnej, a barwą, delikatnością i przenikalnością światła przypomina prawdziwą porcelanę. Dzieci wykonały piękne jesienne dynie i inne dekoracje związane z jesienią. Rezultat był zachwycający.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stolikach i słuchające prowadzącej zajęcia.

Zdjęcie przedstawia uśmiechającego się chłopca, który trzyma w ręku masę porcelanową.

Zdjęcie przedstawia chłopca pracującego nad wykonaniem figurki.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące lub stojące przy stolikach i wykonujące figurki z porcelany.

Zdjęcie przedstawia porcelanowe warzywa i prawdziwe dynie.

Zdjęcie przedstawia dzieci przygotowujące prace z porcelany.

Zdjęcie przedstawia uczniów słuchających instrukcji.