⚽️ Puchar Tymbarku za nami! ⚽️
Nasi uczniowie wzięli udział w Pucharze Tymbarku dając z siebie 💯 procent na boisku! 🔥🔥
Było mnóstwo walki, zaangażowania i sportowych emocji. Każdy mecz to nowe doświadczenie, współpraca i prawdziwy duch drużyny. 🩵
Chociaż tym razem nie udało się sięgnąć po zwycięstwo, jesteśmy ogromnie dumni z naszych zawodników – pokazali charakter, determinację i serce do gry. 💪🏻
Chłopaki! Dla nas jesteście zwycięzcami! 💖
Brawo drużyna! 💪🏻⚽️
#PucharTymbarku #NaszaDuma #GramyRazem


