Rodzinna gra terenowa czerwiec 2022r.

9 czerwca 22 roku uczniowie klas 1b, 2b i 3a wraz ze swoimi rodzinami wzięli udział w grze terenowej w Konarzewie, zorganizowanej przez Irenę Jóźwiak, Joannę Kaczmarek i Honoratę Plecińską. Wszystkie drużyny postępowały zgodnie z przygotowaną instrukcją. Uczestnicy natrafili na niemałe wyzwania w drodze do celu, bowiem zadania zostały dobrze ukryte na terenie wsi. Były nimi, na przykład, złożenie czapeczki z gazety według własnego pomysłu, narysowanie herbu rodziny czy ułożenie wiersza. Drużyny nie rywalizowały ze sobą, ponieważ zadania i zebrane informacje posłużyły osiągnięciu wspólnego celu, którym była dobra zabawa, integracja dzieci i rodziców. Na mecie na wszystkich czekało ognisko i pieczenie kiełbasek. Nie obyło się bez przeszkód, jakimi były przelotne opady, jednak niesprzyjająca pogoda nikogo nie zniechęciła!!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas.

Link do folderu ze zdjęciami – ognisko