Piątek, 26 kwietnia 2024 |

Sukces naszych uczniów

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Martyna Berkowska, Marta Matuszewska, Szymon Lange, Bartłomiej Wiliński oraz Julian Wiliński wraz z opiekunem: Joanną Liszkowską zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej w konkursie ekologicznym „Drzewo Franciszka”.

Konkurs polegał na posadzeniu drzewa przez grupę oraz wykonaniu plakatów ekologicznych. Plakaty te zostały powieszone we wszystkich sklepach w Konarzewie oraz w kiosku i bibliotece w CRK.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w piątek, 14 grudnia 2018r. podczas uroczystej Gali Finałowej w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Na początku zgromadzeni goście wysłuchali pouczającej ale jednocześnie zabawnej prelekcji Ks. Marcina Głowińskiego o Św. Franciszku, jego misji oraz o obowiązku każdego z nas do dbania o otaczający świat.