Środa, 24 kwietnia 2024 |

Sukcesy sportowe Ani z klasy VIII A

W dniach 02-04 lipca 2021 roku na golęcińskim stadionie w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów i Seniorów w lekkoatletyce, zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Niesłyszących Poznań na zlecenie Polskiego Związku Sportu Niesłyszących. Do rywalizacji w konkurencjach biegowych jak i technicznych przystąpiło 141 zawodników z 13 klubów sportowych w całej Polsce tj.  Bagry Kraków, Korona Szczecin, Spartan Lublin, ŁKSG Łódź, UMKSN Poznań, Mazowsze Warszawa, IG Warszawa, Wars Warszawa, MIG Gliwice, Olimpijczyk Olecko, Świt Wrocław, Odra Racibórz i Czarna Hańcza Suwałki, w tym uczennica klasy VIII A naszej szkoły – Ania Wojciechowska.

Ania w biegach na 400 i 600 metrów w swojej kategorii wiekowej zdobyła odpowiednio 2. i 3. miejsce! Serdecznie gratulujemy jej sukcesów! Brawo Aniu!