Piątek, 19 kwietnia 2024 |

Uczniowie klasy IIIB uczą się nawzajem

Jak wiadomo, nie ma lepszej nauki, niż uczenie się poprzez działanie. Każdy z nas na pewno ma jakąś umiejętność, którą mógłby podzielić się innymi. Tak właśnie zrobił Franek Jendryca, uczeń klasy IIIB. Franek ma bardzo szerokie zainteresowania: przyroda, kosmos, rysowanie, budowanie w Minecrafcie… Od dwóch miesięcy jego pasją stała się też sztuka origami. Potrafi składać różne, często skomplikowane składanki z papieru. Jedną z nich- rakietę- zaprezentował kolegom i koleżankom z klasy. Krok po kroku umiejętnie i cierpliwie instruował swoich rówieśników, pomagając im w razie trudności. Każdy wyszedł tego dnia do domu ze swoją rakietą wykonaną pod czujnym okiem Franka. Gratulacje, Franku! Zapraszamy do galerii.