Piątek, 19 kwietnia 2024 |

Wiosna Radosna – szkolny konkurs wokalny

„Wiosna radosna” – pod takim tytułem odbył się Szkolny Konkurs Wokalny pod patronatem pani sołtys- Hanki Antkowiak- Janaszak. Soliści i duety z klas IB, IIB, IIIA, IVA, IVB oraz VI zaprezentowali swoje umiejętności śpiewacze. Jury, w skład którego weszły pani sołtys, pani dyrektor oraz pani wicedyrektor, miało nie lada zagwozdkę…Po burzliwej naradzie, chcąc docenić wkład i efekt pracy, podjęto decyzję o przyznaniu nagród wszystkim uczestnikom konkursu – podkreślając, co szczególnego ujęło jury w wykonywanym utworze. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody od pani Antkowiak-Janaszak z jednoczesnym zaproszeniem do występu podczas pikniku, który odbędzie się 27 maja w Konarzewskich Dołach. Po występie, na który bardzo serdecznie zapraszamy, na naszych śpiewaków mają czekać kolejne nagrody- niespodzianki!

Link do zdjęć – TUTAJ